neděle 11. března 2018

PRÁVĚ ČTU | Co zbylo z mojí sestry


Krásný nedělní podvečer, jak jste si užili víkend? Doufám, že s nějakou dobrou knihou. Já ho celý strávila mimo domov a v rámci diplomové práce nahrávala ptačí zpěvy, i tak jsem si ale vyčlenila pár chvil a pustila se do horké novinky nakladatelství Domino – Co zbylo z mojí sestry a můžu říct, že jsem zatím nadšená. Kniha se čte doslova sama, navíc autorka konečně přináší do žánru nějaké prvky, které nejsou zas až tak typické. Myslím, že se brzy můžete těšit na recenzi.


Kate je investigativní novinářka, která poslední roky strávila ve válečné zóně v Sýrii. Nyní se vrátila zpátky do svého rodného města, protože jí umřela matka, se kterou měla velmi vřelý vztah. Kate se rázem ocitne ve velmi složité životní situaci, pronásledují ji vidiny z minulosti a navíc nemá nikoho, o koho by se mohla opřít, neboť její jediná žijící příbuzná – sestra Sally – ji nemůže vystát.

Zaznamenali jste tuhle novinku? Láká Vás thriller s hrdinkou, které se nedá tak docela věřit? A co zrovna čtete Vy?

10 komentářů:

 1. Knihu jsem zaznamenala a musím říct, že vypadá zajímavě. Knihy, kde se vypravěčům nedá věřit je v poslední době velké množství a mě osobně vůbec nevadí, naopak mě to docela baví... :)) Užij si čtení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, mě to taky baví a u téhle se mi navíc líbí, že to fakt má jistou nápaditost a hlavně motiv hlavní hrdinky pro pití se dá zcela lehce pochopit díky tomu, čím si prošla v Sýrii :)
   Měj se moc krásně

   Vymazat
 2. Tak ať se líbí až do konce, těším se pak na recenzi :) Měj se hezky Hani :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad bude ještě do konce března :) Chybí mi posledních pár stránek, ale bohužel taky čas...
   Taky se měj hezky, Kristý

   Vymazat
 3. Nahrávala ptačí zpěvy? :D Co že to studuješ? :O

  Měj se krásně, s knížkami i s diplomkou. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, zoologii obratlovců a dejme tomu, že moje "specializace" je právě ornitologie, ale nedomnívám se, že moje znalosti odpovídají tomu, abych se tak mohla zvát, takže jsem s tím opatrnější :)
   Díky a taky se měj krásně :)

   Vymazat
 4. Do knize už jsem také pokukovala, ale radši si počkám na tvuj názor :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak za mě jednoznačně ano, je to jedna z těch, která se prostě nedá zavřít a myslím, že všechny linky příběhu dávají smysl, brzy bude recenze :)

   Vymazat
 5. Tak na tuhle krásku se moc těším. Jak dočtu Skoncovat s Eddym B., jde na řadu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědavá na tvoje dojmy, já budu brzy sepisovat recenzi :)

   Vymazat